O nas

Serdecznie witamy na naszej stronie…

Firma REM – BUD POLSKA powstała w 2006 roku, lecz jej początki są znacznie wcześniejsze i sięgają 1996 r. Na początku była to skromna działalność o małym zasięgu skupiająca się na małych remontach (szczególnie łazienek, mieszkań) i wykończeniu wnętrz. Jednak wraz z rozwojem rynku zaczęliśmy się rozwijać, inwestować w markowy, najlepszy sprzęt, brać udział w zamówieniach publicznych. Zarobione pieniądze inwestowaliśmy w sprzęt, oraz w szkolenie kadry pracowniczej, aby posiadać jak najlepiej wyszkolonych fachowców.

Swoją działalność poszerzyliśmy o budowę domów i obiektów użyteczności publicznej od podstaw, przy wykorzystaniu najnowszych technologii stosowanych w szeroko pojętym przemyśle budowlanym.  Gwarantujemy kompleksową obsługę. Specjalizujemy się w trudnych i skomplikowanych rozwiązaniach. Zakład ciągle się rozwija, zdobywa nowe doświadczenia w celu pełnej satysfakcji i zadowolenia klientów. Obecnie wykonujemy zadania z sektora zamówień publicznych, oraz świadczymy usługi dla prywatnych Inwestorów.

Ciągle się rozwijamy…

 

Firma nasza współpracuje z wieloma dostawcami materiałów i urządzeń co ma znaczący wpływ na krótkie terminy realizacji dostaw na plac budowy.